Міжнародна наукова міждисциплінарна школа (23–26 травня 2016 р, Словаччина).

IMG_20160526_175752_BURST1

про подію від учасників української групи…

На сторінках нашого порталу раніше анонсувалось проведення Міжнародної наукової міждисциплінарної школи (International Research Interdisciplinary School, IRIS). Подія відбулась 23–26 травня 2016 р. у Словаччині (Великий Шариш) за участі української групи, яка радо ділиться враженнями.

Нагадаємо, що IRIS (International Research Interdisciplinary School) – школа для покращення навичок, які необхідні для створення протоколу дослідження, написання наукового рукопису і міжнародної співпраці. Курс наукової школи складається з чотирьох днів практичних занять, що базуються на Дослідницькому практикумі Duke University, Durham, NC, USA. Він поєднує в собі роботу всіх учасників дискусії в малих групах, розробку проекту і його презентацію, дискусію щодо публікації статті в науковому виданні з представниками медичних наукових журналів.

ОТЖЕ, ДО ВІДГУКІВ УЧАСНИКІВ:

Анастасія, Львів, лікар-кардіолог, редактор відділу новин кардіологічного веб-сайту.

Міжнародна наукова міждисциплінарна школа (International Research Interdisciplinary School, IRIS) – школа аналогів якій немає. Освітній проект, який змінив мій світогляд. Такий собі засіб для «open mind». Чотирьохденний інтерактив, після якого хочеться ділитися враженнями. Отже, за 4 дні 17 учасників з різних країн Східної Європи , працюючи в малих групах, створили 4 реальних протоколи досліджень, готових до виконання. Навмисне не буду вдаватись в деталі, адже саме завдяки особливо – неочікуваному підходу до навчання , враження від пройденої школи такі яскраві, а висновки – такі глибокі. Завдяки участі в IRIS, я переформатувала підхід до власного наукового пошуку. Навчилась командній роботі: варто об’єднати людей, що мислять критично, навколо спільної ідеї – і отримаєш ґрунтовний результат. Винесла такий собі урок «тайм- менеджменту»: час може бути дуже продуктивний, треба лиш окреслити його рамки та чітко поставити завдання. Ну і звичайно, англомовне середовище, яскраві люди та жива дискусія. Все це – IRIS! Дякую організаторам за якісну ініціативу для молодих науковців.

Мар’яна, Ужгород, лікар-кардіолог, викладач університету.

Міжнародна міждисциплінарна дослідницька школа, що відбулася 23-26 травня 2016 р в Словаччині, проведена на високому рівні. Всі учасники здобули нові знання і навички, які можуть бути використанні в їх подальшій науковій роботі. Навчання стало чудовим досвідом для молодих дослідників. Окрім цього, це була чудова можливість познайомитися з людьми з різних країн і навчитися працювати в команді. Проведена школа була дуже цікавою для мене.

Назарій, Івано-Франківськ, студент 4-го курсу.

Особисто для мене IRIS це неймовірний досвід. Будучи ще тільки студентом, мене ніби перенесли на 10 років у майбутнє, де я зіграв роль професіонала своєї справи. Окрім специфічних знань по організації наукового дослідження, я отримав можливість поспілкуватись з міжнародного рівня докторами медицини та спеціалістами різних гілок природничих наук. Найнеймовірніше те, що все це цілодобово у формальній та неформальній обстановках. Неможливо описати всі враження декількома реченнями, тому коротко: IRIS це насінина, яка вже почала проростати у моєму житті.

Наталія, Луцьк, лікар-кардіолог.

Це були 4 дні сильного «мозкового штурму». IRIS це чудова можливість для кожного спробувати працювати в одній команді людям з різних країн і з різними інтересами. Дякую за нові знайомства. Кожен день був цікавий, наповнений інтенсивною роботою та новими ідеями. Рекомендую IRIS кожному, хто хоче навчитися думати швидко, ефективно та продуктивно. Не прогавте свій шанс.

Назарій, Львів, лікар-кардіолог, організатор школи антикоагуляції для пацієнтів.

IRIS, що відбулася в Словаччині 23-26.05.2016 року – це перша міжнародна школа, яку я відвідав. Ця школа дає прекрасну можливість до комунікації та взаємодії учасникам у сформованих міжнаціональних командах (або групах). В мою групу входило четверо осіб, для яких англійська мова не була рідною мовою спілкування. У кожного з нас був різний досвід в створенні наукових проектів, так само як і рівень володіння англійською мовою. Але це, абсолютно, не перешкодило нам, в кінцевому результаті, спільно досягнути визначеної мети на цій школі. Дякую усім організаторам та меценатам за добре продуману та втілену в життя ініціативу. Підсумовуючи, скажу коротко – це була видатна подія в моєму житті.

Оксана, Львів, лікар кардіолог, лікар функціональної діагностики.

Школа була неперевершена! Лише теплі враження! Мені сподобалося все: вдало продумана організація школи, методи обговорення і пояснення викладачами, ініціативність учасників з різних країн, мальовниче місце проведення. Перед проведенням школи я не мала чіткого усвідомлення, що буде відбуватися. І не могла навіть собі уявити, що лише за кілька днів ми зможемо створити план реального наукового дослідження, подумавши все до деталей. Із завданням ми справилися добре завдяки порадам наших вчителів, активним обговоренням в групах, великому бажанню учасників. Особливо вдячна Михайлові Сороківському за можливість приймати участь у цій школі. Дякую всім, хто організував цю школу! Це був надзвичайний досвід!

Михайло, Луцьк, кардіолог-реаніматолог.

Я хотів би подякувати проф. Любі Бахаровій за можливість бути учасником такої захоплюючої літньої школи, як IRIS 2016. Це було дійсно приємно провести час з великою кількістю роботи, дозвілля та спілкування. Для мене IRIS це відмінна школа з чудовим дизайном, розрахованим до хвилин. Це було дуже цікаво працювати з колегами з іншими спеціальностями та сферами інтересу, мати приємні розмови вранці за сніданками і вечорами у вільний час. Було дуже корисно отримати повчальний досвід від Люби, Еріка, Мустафи і Михайла.(прим. автора керівники груп). Я буду рекомендувати цю школу всім молодим вченим яких я знаю, через унікальний досвід, який може бути досягнутий участю в IRIS. Щиро дякую вам!
IMG_20160526_191248[1]
IMG_20160524_154212_HDR

Share