Про нас

Мета Укркардіо, створеного у 2003 році, полягає в підвищенні професійного рівня українських лікарів-кардіологів та терапевтів, їх інтеграції у світову медицину через узагальнення інформації про діагностику та лікування серцево-судинних захворювань, обговорення наукових досягнень, практичних рекомендацій та важких клінічних ситуацій, систематизацію кардіологічних ресурсів та своєчасне забезпечення користувачів новинами у світі кардіології.

Портал являє найбільш повний каталог інформаційних ресурсів з кардіології в Україні.

Співпраця порталу з Українським Кардіологічним Журналом, підтримка Асоціації кардіологів України та ННЦ “Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска” АМН України забезпечує користувачам своєчасний доступ до актуальної інформації з кардіології.

На сторінках порталу працює кардіологічний форум, який дає можливість обговорити клінічні випадки та цікаві електрокардіограми з провідними кардіологами України.

У складі Укркардіо багато розділів, які поділяються на тематичні підрозділи. Система рубрикації дозволяє швидко знаходити необхідну інформацію у вітчизняних та світових інформаційних ресурсах. Кількість відвідувачів сайту постійно зростає, а кількість зареєстрованих користувачів, що отримують розсилку матеріалів становить понад 3000 кардіологів та лікарів інших спеціальностей.

Постійне оновлення новин, огляди вітчизняних та закордонних видань, клінічні випадки і практичні рекомендації, а також можливість самонавчання та самовдосконалення роблять Укркардіо необхідним та перспективним інструментом у роботі кожного лікаря.

На порталі розміщуються усі повнотекстові статті, які друкуються в чергових номерах “Українського кардіологічного журналу”.

Запрошуємо Вас приєднатися до користувачів Укркардіо і сподіваємося на Вашу активну участь в дискусіях.

З повагою, колектив порталу Укркардіо.

Share