Анонс проведення Міжнародної дослідницької міждисциплінарної школи.

news_20.03

Дорогі друзі, шановні колеги!

Повідомляємо про проведення в Україні Міжнародної Дослідницької Міждисциплінарної Школи (International Research Interdisciplinary School, IRIS) для молодих науковців, які хочуть навчитися планувати, організовувати і проводити дослідження в біомедичній галузі.

Проведення таких шкіл було започатковане у 2006 році редакторами американського Journal of Electrocardiology. За останні дестять років було проведено біля 20 таких шкіл по всьому світу. Школа триває чотири повних робочих дні, де учасники сформовані у групи створюють, обговорюють, вдосконалюють і захищають плани своїх проектів досліджень в біомедичній галузі. Оптимально для цієї школи підходять нещодавні випускники і студенти старших курсів вузів біомедичних спеціальностей, лікарі-інтерни, які планують розпочинати свої наукові дослідження.

Цьогорічна школа буде проводитися в місті Жовква (25 км на північ від Львова) в готелі “Акварель”. Дати проведення 8-12 травня 2017 року. Всі ці чотири дні і п’ять ночей учасники будуть проживати, харчуватися, працювати, відпочивати і спілкуватися на території готелю. Кількість учасників школи не перевищує 20. До участі в школі вже зголосилися біля 10 учасників з сусідніх країн Європи. Мова спілкування між учасниками виключно англійська. Участь у такій школі платна і становить 200 Євро. Завдяки спонсорській допомозі, нам вдалося знизити оплату для учасника з України до 3000 гривень, що фактично покриває вартість проживання і харчування в готелі.

Інформаційне повідомлення, яке було розміщене в декількох міжнародних виданнях є прикріплене до цього повідомлення. Відгуки учасників з України, що взяли участь у роботі попередньої школи, яка відбувалася у Словаччині читайте на нашому сайті за цим посиланням.

Для бажаючих провести чотири (а справді п’ять) днів на початку травня у Жовкві прошу зголошуватися шляхом присилання свого короткого CV англійською мовою на мою e-mail адресу sorokivsky@gmail.com з темою IRIS-2017. Якщо Ви особисто не можете прийняти участь у школі, але знаєте людей, яким це може бути дуже цікаво і рівень володіння англійською мовою в них є принаймні середній – прошу поділитися цією інформацією.

Оскільки школа буде проводитися у Львівській області, особливо запрошую учасників з інших областей України. Прошу звернути увагу, що кількість учасників у школі є обмеженою і значна кількість учасників вже набрана, організаторам потрібно підібрати ще 4-5 учасників. Тому, заявки на участь в цій школі будуть прийматися до 1.04.2017. Якщо Вам з якихось причин не вдасться стати учасником IRIS-2017 у Жовкві, такі школи ще будуть проводитися і надалі в країнах Східної і Центральної Європи, і щиро надіюся в нас, в Україні. Обіцяю інформувати всіх про ці події.

Михайло Сороківський sorokivsky@gmail.com

Share