Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

XVIII Національний конгрес кардіологів України

20.09.2017 - 22.09.2017

Цьогорічною тематикою Конгресу буде персоніфікований підхід до лікування хвороб органів кровообігу на основі доказової медицини.

В рамках Конгресу будуть проходити пленарні засідання, на яких будуть представлені лекції провідних вітчизняних та зарубіжних вчених, секційні засідання, майстер-класи, симпозіуми, семінари, де будуть висвітлені основні питання сучасної кардіології та можливості лікування пацієнтів.

Уже стало доброю традицією проведення Спільного засідання Європейського товариства кардіологів та Асоціації кардіологів України, а також Українсько-Європейського форуму за участю провідних кардіологів України та Європейського Союзу.

Традиційно буде проведений конкурс стендових доповідей та конкурс молодих вчених, організована виставка сучасних лікарських засобів, виробів медичного призначення і спеціалізованих видань.

Запрошуємо Вас до активної співпраці в організації XVIII Національного конгресу кардіологів України. Чекаємо від Вас пропозицій щодо формуванняпрограми та тези доповідей на адресу оргкомітету.

Share

Деталі

Початок:
20.09.2017
Закінчення:
22.09.2017

Організатор

Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук, Асоціація кардіологів України, ДУ ННЦ “Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска” НАМН України
Телефон:
+38(044)275-66-22, +38(044)246-87-44
Е-mail:
stragh@bigmir.net
Сайт:
www.strazhesko.org.ua

Місце проведення

НСК “Олімпійський”
вул. Велика Васильківська, 55
Київ,
+ Google Map