Як реанімувати в 2011 році. ERC guidelines - 2010

Загальні питання
bombastus
Повідомлень: 7
З нами з: 14 жовтня 2010, 22:34
П.І.Б.: Юрій Шиманський
Місто: Краків
Спеціалізація: анестезіологія та інтансивна терапія
Місце роботи: Клініка нейрохірургії
Посада: лікар

Як реанімувати в 2011 році. ERC guidelines - 2010

Повідомлення bombastus » 08 грудня 2010, 01:22

Шановні колеги

Минає 5 років від останньої актуалізації стандартів Європейської ради реанімації.

За цей період було проведено сотні наукових досліджень в області реанімації. Настав час наступної актуалізації стандартів, що відбувається кожні 5 років.

Підготовка до цієї події почалася вже три роки назад. Провідні спеціалісти в області реанімації з усього світу розпочали аналіз результатів досліджень зроблених за принципами доказової медицини. В січні 2010 року в Далласі відбулася закрита конференція ILCOR (International Liaison Committee on Resuscitation - Міжнародний комітет до справ порозуміння в області реанімації), на якій проходили дискусії над тим, як мають виглядати стандарти 2010 року. В квітні був підписаний основний документ CoSTR (International Consensus on Cardiopulmonary Resuscitation and Emergency Cardiovascular Care Science with Treatment Recommendation). На основі CoSTR по обидві сторони океану в Америці і в Європі American Heart Association та Європейська рада реанімації розробили стандарти враховуючи географічні, економічні та системні різниці в надаванні медичної допомоги.

Весь цей час Національні ради реанімації країн Європи перекладали новий текст стандартів на національні мови.

18 жовтня текст стандартів з’явився на сторінках журналу Європейської ради реанімації Resuscitation та інтернет-сайті ERC.

Стандарти входять в дію 2 грудня 2010 року з відкриттям Міжнародної Конференції Європейської ради реанімації в Порто в Португалії. На конференції відбудуться основні дискусії з питань впровадження ERC Guidelines - 2010.

З основними змінами в стандартах можна ознайомитися на сайті ERC – http://www.erc.edu, на невдовзі на польській мові на сайті Польської ради реанімації.

Одночасно повідомляю, що сертифікати отримані на курсі ALS дійсні впродовж 5 років і не втрачають дії після актуалізації стандартів. Дидактична вартість курсу ALS настільки висока, що зміна стандартів не впливає на визнання сертифікатів ALS. Актуалізація стандартів не означає, що попередні стандарти втрачають дію, чи лікування, яке застосовувалося раніше, було неправильним. Актуалізовані стандарти дозволять лікувати наших пацієнтів ефективніше.

Зміни в стандартах обґрунтовують попередньо визначену стратегію дій. Ще більше уваги приділяється якості натискання грудної клітки та мінімізації перерв в реанімації.

Заохочую ознайомитися зі змінами та використовувати їх в Вашій практиці. Представляю Вашій увазі текст основних змін у рекомендаціях Європейської ради реанімації в порівнянні попередніми з 2005 року. Текст перекладено інструкторами Європейської ради реанімації.


http://www.prc.krakow.pl/ukr/2010/prasa ... 10_PRC.pdf

http://www.prc.krakow.pl/index_ukr.html


Бажаю Вам професійних успіхів

Від імені інструкторів ALS
Юрій ШиманськийP.S. “All you need is flow !” («Все, що тобі потрібно, - течія!») Kjetil Sunde, Resuscitation 81, 2010 (4) 371-372
bombastus
Повідомлень: 7
З нами з: 14 жовтня 2010, 22:34
П.І.Б.: Юрій Шиманський
Місто: Краків
Спеціалізація: анестезіологія та інтансивна терапія
Місце роботи: Клініка нейрохірургії
Посада: лікар

Re: Як реанімувати в 2011 році. ERC guidelines - 2010

Повідомлення bombastus » 03 лютого 2011, 19:38

До уваги усіх бажаючих пройти курс ALS. НАйближчий курс відбудеться в Кракові 25-27 березня. Додаткова інформація та реєестрація на курс за контактною інформацією http://www.prc.krakow.pl/ukr/kontakt.html. Зареєструватися можна не пізніше як за 5 тижнів до курсу, щоб встигнути отримати та вивчити підручник та отримати запрошення.
bombastus
Повідомлень: 7
З нами з: 14 жовтня 2010, 22:34
П.І.Б.: Юрій Шиманський
Місто: Краків
Спеціалізація: анестезіологія та інтансивна терапія
Місце роботи: Клініка нейрохірургії
Посада: лікар

Запрошення на курс ALS - дати найближчих курсів

Повідомлення bombastus » 11 квітня 2011, 22:28

Дорогі колеги

Запрошую взяти участь у найближчих курсах ALS “Спеціалізовані реанімаційні заходи”, що відбудуться у Кракові.

В серпні 2009 року відбувся перший курс ALS з участю однієї групи з 8 осіб (Київ та Одеса). Тож можна сказати, що наш курс ALS вже проіснував понад рік. За цей рік відбулося ще 11 курсів ALS, в якому взяли участь понад 150 учасники з 10 областей України.

А тематика з курсів та загалом проблема стандартів в Україні обговорювалася на конференціях в Києві (жовтень 2009) та Львові(червень2009). Вперше в Україні було проведено показ реанімації на конференції в Києві на Всеукраїнському науковому симпозіумі «Актуальні питання невідкладної медичної допомоги» (21 травня 2010 року).

Власне відбулася Всеукраїнська конференції у Києві (31 березня-1 квітня). Тематика конференції – стандарти Європейської Ради реанімації-2010, лікування пацієнта з політравмою та дії в масових випадках. Матеріали з конференції скоро з’являться на сайті. http://www.vz.kiev.ua/med/13-11/2.shtml


Кількість "аелесовців" на Україні з кожним курсом зростає. Запрошуємо усіх до співпраці, щоб стандарти і навчання в області рятування людського життя в Україні так само розвивалися, як у сусідніх європейських країнах. Сподіваюсь, що цей курс показав, що медицина не визнає географічних кордонів.


Будь ласка, розповсюдьте цю інформацію серед ваших колег, співробітників в праці, усім, кого ця інформація може зацікавити. Розроблена україномовна версія - підручник, презентації, сценарії клінічних ситуацій - підтвердила свою ефективність.

Найближчі курс відбудуться 27-29 травня та 17-19 червня 2011 року у Кракові.

Формат курсу залишається незмінним – заняття в п’ятницю від 13.00, субботу ( 8.00-19.00), неділю (до 15.30).
Набір триває не пізніше 4 тижнів до початку курсу – необхідний мінімум на ознайомлення з підручником. Кількість учасників 16 осіб (2 інтруктори на 8 учасників). Для оформлення запрошень та віз потрібні дані учасників за анкетою-заявкою. Візи надаються польськими консульствами безплатно. Вартість курсу - 860 злотих або 220 євро.
Через кілка днів можлива Реєстрація на курси через інтернет з сайту Польської Ради реанімації інформація з’явиться на сайті.
Усіх, хто зацікавився цією інформацією запрошую на сайт Польської ради ресусцитації http://www.prc.krakow.pl інформація про українські курси
http://www.prc.krakow.pl/index_ukr.html.
Контактна інформація jura-ukrop@mail.ru, skype: jura-ukrop, тел. +48506120346

Юрій Шиманський

Інструктор Європейської та Польскої рад реанімації

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість