Сторінка 1 з 1

Розпочинаємо дискусію на Укркардіо!!!

Додано: 10 січня 2010, 13:25
Administrator
Шановні колеги!

Раді вітати усіх вас на форумі, який присвячений обговоренню складних та цікавих клінічних випадків та ЕКГ. Сподіваємося, що обмін досвідом та активна дискусія сприятиме вдосконаленню та додасть нових знань, які стануть потрібним інструментом у щоденній клінічній практиці. Ви маєте унікальну можливість обговорити ЕКГ та проконсультуватися із провідними аритмологами, кардіологами України. Науковий консультант даного проекту - професор Жарінов Олег Йосипович, генеральний партнер проекту – компанія Ратіофарм, модератори – Несукай Віталій, Черняга Уляна.
Сподіваюся, що лікарі, які будуть приймати участь у дискусіях, не порушуватимуть правил форуму і будуть максимально коректними!
Запрошуємо усіх до активної дискусії на сторінках Укркардіо!

Re: Розпочинаємо дискусію на Укркардіо!!!

Додано: 10 січня 2010, 14:06
Sorokivsky
Вітаю всіх відвідувачів Ukrcardio з Новим роком і Різдвом Христовим!
Дуже приємно, що в цьому році розпочинається робота форуму на сайті Ukrcardio. Наскльки мені відомо, це поки-що єдине місце в інтернеті, де українські фахівці з кардіології можуть обімнюванися думками та інформацією. Думаю, що з ростом форуму розділів у ньому ставатиме все більше і інформація отримана на ньому принесе велику користь як кардіологам, так і їх пацієнтам. Бажаю всім міцного здоров'я і здійснення професійних задумів і непрофесійних мрій.
Михайло Сороківський.

Re: Розпочинаємо дискусію на Укркардіо!!!

Додано: 04 лютого 2010, 21:07
Vitaliy
За два роки існування українського кардіологічного порталу назріла необхідність більш тісного спілкування його учасників. Цю вимогу і повинен задовольнити форум, головна мета якого – поділитися з колегами цікавою інформацією, обговорити певні події. Стримувало організацію форуму деяке протиріччя між необхідністю висвітлення цікавої інформації та побоюваннями щодо необережного її викладення, яке може викликати неоднозначне тлумачення або зашкодити непідготовленому відвідувачу сайту.
Однак, шлях здолає лише той, хто йде! Отже, з початком форуму дорогі відвідувачі!

Re: Розпочинаємо дискусію на Укркардіо!!!

Додано: 14 лютого 2010, 20:20
Zharinov
Радий, що кількість відвідувачів форуму щодня зростає. Сподіваюся, що користувачі сайту використають унікальні можливості форуму як віртуального професійного середовища, яке дозволяє без побоювань і коливань ставити свої питання та висловлювати власну думку. Саме цими можливостями необмеженого інтерактивного спілкування наш сайт відрізняється від традиційних паперових видань.

Re: Розпочинаємо дискусію на Укркардіо!!!

Додано: 15 вересня 2010, 10:51
dragon
Чому так довго не оновлюється розділ "тестові завдання" на Укркардіо, адже це дуже цікавий спосіб перевірки власних знань лікарями?