Нові підходи для ефективного схуднення.

PART1_1

Все більше позитивних результатів особливого підходу для зниження надмірної маси тіла. Вживайте 500 мл чистої питної води за 30 хвилин до кожного прийому їжі!

Практикуючим лікарям відомо як сладно іноді боротися з надмірною масою тіла у пацієнтів. Дієти, обмеження певних продуктів в раціоні, спорт. А ефект все одно незначний. Простий і дієвий спосіб боротьби з ожирінням опубліковано в журналі “Obesity” – вживання питної води за 30 хв. до кожного прийому їжі протягом дня.

Вчені провели рандомізоване дослідження ефективності такого методу. До дослідження ввійшло 84 пацієнти, що перед кожним вживанням їжі випивали 500 мл. води. Ідея методу полягає в тому, що рідина заповнює шлунок, створюючи відчуття ситості. А також, втамовує спрагу, яка створює неприємні відчуття в ротовій порожнині та шлунку, часто хибно трактовані як відчуття голоду.

Досліджувані втрачали на 1,3 кг. більше порівняно з тими, що вживали низькокалорійну дієту. Протягом 12 тижнів вони втратили в середньому 4,3 кг., тоді як контрольна група 0,8 кг.

Автори дослідження зазначають, що поряд зі збільшенням фізичної активності та вживанням “здорової” їжі, такий додатковий підхід допоможе людям ефективно скинути надмірну вагу. Зважаючи, що метод не займає багато часу та легко виконати в умовах високої зайнятості.

Джерело…

За матеріалами УМЧ.

Share