Тропоніновий тест при кардіалгії.

testpoloska-troponin

Результати дослідження PROACT-4 оприлюднені на останньому конгресі Американської асоціації серця. У дослідженні PROACT-4 вивчалася цінність використання тропонінового тесту при встановленні діагнозу і ранньому початку терапії гострого інфаркту міокарда (ГІМ).

J. Ezekowitz (Едмонтон, Канада) зазначив що, за результатами роботи американських колег, В американському дослідженні, коли парамедики виконували тропоніновий тест при першому контакту з хворим на кардіалгію, вдалося скоротити час від першого медичного контакту до надання спеціалізованого лікування всього на 23 хв (з 9,14 до 8,85 год). Тож, рутинно метод не доцільний. Хоча, за умови низької якості надання медичних послуг, цей показник може бути іншим.

Автори наголошують, що тропоніновий тест може застосовуватися в дифдіагностиці ГІМ та загрудинного болю іншого генезу. А найбільшу діагностичну цінність тест має у пацієнтів низького ризику серцево-судинних подій, коли інформація дозволяє скоротити час до початку надання спеціалізованої медичної допомоги.

Share