Хто ми?

Асоціація фахівців серцево-судинної патології є громадською організацією, яка заснована з метою створення та покращення умов післядипломної освіти лікарів, що працюють у сферах кардіології, функціональної діагностики, терапії, сімейної медицини, судинної хірургії, електрофізіології, ультразвукової діагностики, рентгенології та інших суміжних спеціальностей.

Громадська організація була створена у квітні 2020 року і з цього часу активно працює у галузі післядипломної медичної освіти. Ми проводимо науково-практичні конференції з міжнародною участю, фахові школи, семінари, майстер-класи окремі лекції. Серед лекторів, які беруть участь у наших заходах відомі професори, викладачі кафедр університетів, визнані фахівці, працівники наукових інститутів та провідних клінік України.

Наша мета

Наша основна ціль - якісна, доступна та практично-орієнтована освіта лікарів в галузі серцево-судинних хвороб та суміжних спеціальностей.

Спершу організація була створена для робочої комунікації провідних фахівців в галузі серцево-судинних хвороб в Україні та закордоном. Ми раді, що частина цієї комунікації втілилась і у міжнародних освітніх проектах з участю відомих фахівців з Польщі, Литви, Греції, США, Японії та інших країн. Під час наших освітніх та науково-практичних заходів ми об’єднуємо експертів для професійної дискусії та навчання.

Ми сприяємо підвищенню професійної кваліфікації лікарів шляхом проведення навчально-освітніх заходів, розробки i поширення навчальних програм та матеріалів, створення інформаційних ресурсів, а також шляхом обміну досвідом з міжнародними медичними інституціями. Також метою є сприяння науково-дослідній роботі медичних спеціалістів та активна участь в поширенні медичних знань серед населення. Приймаємо активну участь в організації та оптимізації матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров'я України та сприяємо впровадженню сучасних методів діагностики та лікування в реальну клінічну практику у закладах охорони здоров'я України. Для кожного нашого освітнього проекту ми об’єднуємо найкращих спеціалістів, щоб створити практичний, якісний і доступний освітній продукт. Протягом останніх років завдяки активній діяльності нашої громадської організації більше, ніж 4500 лікарів різних спеціальностей з України та з-за кордону змогли підвищити обізнаність та покращити свій кваліфікаційний рівень і застосувати отримані знання у щоденній практиці.

Наша основна ціль - якісна, доступна та практично-орієнтована освіта лікарів в галузі серцево-судинних хвороб та суміжних спеціальностей.